ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

REGULAMIN I ZASADY POBYTU

 

Regulamin ośrodka wypoczynkowego Sarbinówka23

 

 1. Doba hotelowa w ośrodku wypoczynkowym rozpoczyna się o godz. 1500 w dniu przyjazdu, a kończy o 1000 w dniu wyjazdu.
 1. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% wartości ceny za pobyt. Wpłaty należy dokonać 2 dni od rezerwacji telefonicznej, mailowej lub internetowej. Dokonanie rezerwacji(wpłacenie 30% zadatku) jest jednoznaczne z zapoznaniem  i zaakceptowaniem regulaminu ośrodka wypoczynkowego «Sarbinówka». Zadatek nie jest zwrotny. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za nieważną.
 1. Zadatek należy wpłacić na nr konta: Santander Bank Polska S.A. 10 1090 2398 0000 0001 5691 9212 – Sarbinówka23 sp. z o.o., w tytule proszę podać imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz termin rezerwacji, pozostałą część oraz kaucję w wysokości 200zł należy uiścić w dniu przyjazdu.
 1. Rezygnacja z części lub całego pobytu nie uprawnia do zwrotu zadatku.
 1. W dniu przyjazdu spisywany jest stan licznika elektrycznego w obecności personelu (naliczana jest opłata za media 3,00 zł/kW).
 2. Ceny uwzględnione w ofercie ośrodka dotyczą wynajmu domku dla 6 osób. Pobyt każdej dodatkowej osoby wiążę się z dopłatą w wysokości  40 zł/doba/osoba.
 3. W przypadku gdy rezerwacja dokonywana jest na mniej niż 5 dób, do ceny rezerwacji należy doliczyć jednorazową, dodatkową opłatę 150 zł za sprzątanie.
 4. Domki są Państwu przekazane w nienagannym stanie. W ramach ogólnoprzyjętych standardów, wymagamy aby zdawany domek był schludny oraz czysty w minimalnym stopniu. W razie stwierdzenia przez personel jakichkolwiek ponadstandardowych nieczystości, do pobytu zostanie doliczona kwota sprzątania w wysokości 200zł.
 5. Odbiór i zdanie domku odbywa się w dniu wyjazdu w obecności  personelu.
 6. Dla komfortu wypoczywających cisza nocna obowiązuje w godzinach 2300-800. Państwa goście są naszymi gośćmi ale tylko do godz. 2230.
 7. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów i urządzeń powstałych z jego winy.
 8. Za przedmioty wartościowe pozostawione w domkach, mienie oraz parkujące samochody na terenie resortu właściciel ośrodka nie odpowiada.
 9. Zabrania się palenia  tytoniu, świeczek, oraz smażenia ryb w domkach.
 10. Za bezpieczeństwo dzieci na terenie ośrodka  odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni, w miejscach przeznaczonych do zabawy takich jak plac zabaw, dzieci mogą przebywać tylko pod ich opieką.
 11. Przed skorzystaniem z ośrodkowego basenu, każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z jego regulaminem.
 12. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres do końca pobytu.

Z wyrazami szacunku

Właściciel Ośrodka 

W RAZIE NIESCISŁOŚCI

Napisz do nas